Εκτύπωση

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ & ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ 2010-2014

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ 

Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Πύλου

  1. ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΝΕΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
  3. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  4. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Χώρας 

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
  4. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  5. ΧΑΧΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Α’ ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΟΡΩΝΗΣ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βασιλιτσίου

  1. ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Πρόεδρος) 
  2. ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καπλανίου

  1. ΤΣΟΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Πρόεδρος) 
  2. ΝΤΟΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΓΑΛΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κορώνης

  1. ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (Πρόεδρος) 
  2. ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
  3. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Φαλάνθης

  1. ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Πρόεδρος)
  2. ΔΕΜΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Χαρακοπιού

  1. ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Πρόεδρος) 
  2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΟΥΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Χρυσοκελλαριάς

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (Πρόεδρος) 
  2. ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
  3. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Β’ ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ  ΜΕΘΩΝΗΣ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ευαγγελισμού

  1. ΤΣΑΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Πρόεδρος 
  2. ΨΥΧΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΨΥΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μεθώνης

  1. ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣτου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Πρόεδρος) 
  2. ΚΟΤΣΙΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Φοινικούντας

  1. ΤΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Πρόεδρος) 
  2. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ’ ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ  ΝΕΣΤΟΡΟΣ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αμπελοφύτου

  1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Πρόεδρος) 
  2. ΞΙΑΡΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κορυφασίου

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Πρόεδρος) 
  2. ΝΤΕΡΟΥ – ΜΥΛΩΝΑ ΣΒΕΤΛΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ρωμανού

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Πρόεδρος) 
  2. ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΑΝΑΒΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δ’ ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ  ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βλαχόπουλου

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Πρόεδρος) 
  2. ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μεταμορφώσεως

  1. ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (Πρόεδρος) 
  2. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΒΑΓΓΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Ε’ ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ  ΠΥΛΟΥ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ικλαίνης

  1. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ (Πρόεδρος) 
  2. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  3. ΣΑΪΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καλλιθέας

  1. ΖΟΜΠΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Πρόεδρος) 
  2. ΛΙΓΓΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΛΕΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κυνηγού

  1. ΚΟΥΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Πρόεδρος) 
  2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Χωματάδας

  1. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Πρόεδρος) 
  2. ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΤ’ ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ  ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κουκουνάρας

  1. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Πρόεδρος) 
  2. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
  3. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κρεμμυδίων

  1. ΠΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ (Πρόεδρος) 
  2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
  3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Σουληναρίου

  1. ΚΑΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Πρόεδρος) 
  2. ΞΥΔΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΣΑΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Χανδρινού

  1.  ΛΥΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Πρόεδρος) 
  2. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΧΟΥΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ  ΤΟΠΙΚΩΝ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ 

Α' ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΩΝΗΣ

  1. ΤΣΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Ακριτοχωρίου)
  2. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Βουναρίων)
  3. ΧΑΪΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Κόμπων)
  4. ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΟ (Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Υάμειας)

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΘΩΝΗΣ

  1. ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Καινούργιου Χωριού)
  2. ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Λαχανάδας)
  3. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Φοινίκης)

Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΣΤΟΡΟΣ

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Μεταξάδας)
  2. ΚΟΣΣΥΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Μυρσινοχωρίου)
  3. ΤΖΩΡΤΖΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Παλαιού Λουτρού)
  4. ΜΑΘΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Φλεσσιάδας)

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ

  1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Μανιακίου)
  2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Μαργελίου)
  3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Παπαφλέσσα)

Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ  ΠΥΛΟΥ

  1. ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Αμπελοκήπων)
  2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Γλυφάδας)
  3. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Μεσοχωρίου) 
  4. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Παππουλίων)
  5. ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Πηδάσου)
  6. ΤΡΙΠΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Πύλας)

ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ

  1. ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (Ο Εκπρόσωπος της Τοπικής Κοινότητας Μεσοποτάμου)